אודות

David

שמי דויד אדרי ואני במאי, מפיק וידאו והבעלים של WE Productions – הבית לוידאו השיווקי שלך! אני שחקן (ב)נשמה (במה) ואוהב לעבוד ולהוביל צוות, במיוחד באופן יצירתי, לתרום ולהירתם מהתהליך.

במהלך לימודי המשחק שלי בביה״ס לתיאטרון וקולנוע, Lee Strasberg שבניו יורק, הבנתי שחיים של שחקן לא מתאימים לי. הרגשתי שאני רוצה להישאר קרוב לאור הזרקורים ואהבת הקהל אז בחרתי ללמוד קולנוע. שם התאהבתי ביצירה דרך המצלמה ותוכנות עריכה . אחרי שנים רבות של ניסיון בחדרי עריכה שונים, החל בסקטור הפרטי ועד חברות כמו yes, ואחרי ימי צילום רבים על סטים מגוונים, החלטתי שהגיע הזמן להיות עצמאי, והנני 🙂 .

כשיצאתי לעצמאות, גיליתי שיש הרבה בעלי עסקים וחברות שלא יודעים איך לנצל את הוידאו ככלי לטובת שיווק העסק שלהם. הם מרגישים מוזר או מובכים לעמוד מול מצלמה ומוותרים. ישנם בעלי עסקים שלא מנסים בכלל להפיק וידאו מחשש שזה סיפור/כאבי ראש/יקר. גיליתי שקיימות חברות בינוניות רבות שלא בתקציב שלהן לעבוד מול משרדי פרסום וחברות הפקה גדולות ולכן אין להן מענה מקצועי בתחום.

החלטתי שאני פועל להנגיש את הפקות סרטי תדמית וקבעתי לעצמי מטרה לפעול כדי לקרב אותו לעולם השיווק המוכר והידוע, תוך כדי הטבעת החותם הייחודי לי.

במהלך לימודי משחק, רכשתי יכולות הקשבה והכלה שנותנים לי יתרון עצום בהכנת לקוחות לצילומים. בשילוב שיטת עבודה שיצרתי, הצלחתי לגרום להמון בעלי עסקים להראות מיליון דולר בסרטונים שלהם וליהנות מהתהליך. הגמישות המחשבתית, שלמדתי לפתח כשחקן ובמאי, עוזרת לי לנהל את העסק שלי בצורה כזאת שאני יכול להתאים ולתפור הפקה מדויקת בתכולה ובגודל שלה לצרכי הלקוח. מבחינתי אין הפקה אחת דומה לאחרת. הלקוחות שלי מקבלים את מה שהם צריכים ולא מוצר מדף בטענה ״כי ככה זה בתעשייה״.

ההנאה גדולה שלי בעבודה היא ה- 1 על 1 על הסט. בסשן הזה אני ממצה את כל היכולות שלי על מנת להעניק ללקוח שלי את הביטחון להישיר מבט למצלמה ולשווק את העסק שלו. בין אם זה בצילומים לסרטוני תוכן, צילום כנסים או סרטי תדמית לחברות. 

חשוב לי מאוד שהלקוחות שלי ירגישו בטוחים בדרך וידעו שהם בחרו נכון לעסק שלהם. 

הצוות שלי ואני מתמחים בהפקת תוכן ייחודי ומלווים את הלקוחות שלנו משלב התכנון, דרך כתיבת תסריט, בימוי ועד לצילום ועריכת סרטים.

חלק מהשירותים הקבועים שלנו הם:

תמיד פה עבורכם.

דויד אדרי,

במאי ומפיק וידאו שיווקי לחברות ועסקים.